لخ ولز، رئیس جمهور سابق لهستان، در مورد احتمال حمله بیگانه هشدار می دهد

 

ملاقات لخ ولزسا در کروسنو حاکی از آن است که حتی بیشتر عجیب و غریب تر از گذشته است. رئيس جمهور سابق علاوه بر نظر خود در مورد محيط LGBT خود نيز تئوري خود را در مورد احتمال حمله به بيگانگان توسعه داد.

پنج یا چهار بار چنین تمدن هایی مانند ما در زمین بوده است و همان گونه که ما اکنون هم همین اشتباه را انجام دادیم، آنها نمی توانستند به طور صحیح ارتباط برقرار کنند. و کسی مانند پوتین دکمه هسته ای را  فشار داده و همه ما را سوزاند.

سه سطح رشد فکری در کهکشان های دیگر وجود دارد. ما پایین ترین هستیم و تمدن بالاتری به این “تمدن های پایین” می آید تا به آنچه که دارند نگاه کنند. هنگامی که آنها را تهدید می کنند، آنها به سادگی ما را  به نصف می رسانند ، زمین سقوط خواهد کرد، همه ما خرد خواهیم شد، آنها نژاد بشر را به ۵۰۰۰ سال برسانند و نیاز به تمدن را برای بازسازی از ابتدا لازم است.

“آنها برای  ما آدم و حوا (دوباره) می فرستند و ما دوباره می توانیم تا زمانی که در همان لحظه ای که امروز هستیم، بسازیم. این نیز باید در نظر گرفته شود. چرا؟ مردم چیزهای مختلفی پیدا می کنند و در سنگ ها حفاری می کنند …. به عنوان مثال اهرام. خوب، ما نمی دانیم از کجا آن آمده است، “Wałęsa گفت که” ما باید همه چیز را روی میز قرار دهید “.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *