هفت مورد اساسی از آموزه ها و رازهای قانون جذب را یک جا بخوانید

آموزه های راز شماره یک

زمانی که خودتان را در یک موقعیت منفی و یا ناخوشایند با شخصی می بینید ، چند دقیقه از روزتان را به فرستادن احساسات خوب و همراه با عشق به آن شخص اختصاص دهید .

انجام همین کار کوچک باعث می شود خشم و عصبانیت شما نسبت به آن فرد از بین برود.به یاد داشته باشید که احساس خشم و عصبانیت و احساسات منفی به سوی شما باز می گرددو احساس عشق همان را به سوی شما بازمی گرداند .هر حسی که شما به کسی داشته باشید همان به سوی شما بر می گردد.

آموزه های راز شماره دو

شما می توانید با افکارتان به دیگران کمک کنید ودیگران نیز می توانند به شما کمک کنند .

هر فکر مثبتی که برای دیگری می فرستید یک نیروی حیات بخش است ، اما شخص دریافت کننده نیز باید خواهان همان افکاری که شما به سویش می فرستید باشد.
اگر آن شخص طالب این افکار و انرژی شما نباشد در هماهنگی با فرکانس افکارتان قرار ندارد و این افکار در او نفوذ نخواهد کرد .شما نمی توانید زندگی دیگران را بر علیه آنچه آنها می خواهند تغییر دهید اما اگر این افکار همان هایی باشد که آنها می خواهند، افکار شما نیرویی دارد که می تواند کمکشان کند .

 

آموزه های راز شماره سه

روند خلق برای همه چیز یکسان است،
چه بخواهید موردی را به زندگیتان جذب کنید یا مورد منفی را از زندگی خود دور کنید روند یکسان است .

اگر عادت بدی دارید که می خواهید آن را ترک کنید ، یا مورد منفی دیگری را از زندگیتان حذف کنید ، فقط باید روی چیزی که می خواهید تمرکز کنید ، یعنی اکنون باید خودتان را در وضعیتی مجسم کنید که از آن مورد منفی رها هستید .
خودتان را شاد و رها تصور کنید . هر تصویری از خود با شرایط منفی را از ذهنتان پاک کنید ، خودتان را طوری که دوست دارید باشید تصور کنید و احساس کنید که همانگونه شده اید .

 

آموزه های راز شماره چهار

تصور کنید یک ایمیل به کائنات درباره هرچه می خواهید می نویسید، زمانی که خوشحال هستید و واضح خواسته هایتان را توضیح داده اید دکمه ارسال را می زنید و ایمیلتان به کائنات ارسال می شود .
باید بدانید که سرور ایمیل کائنات یک سرور اتوماتیک است و به همه ایمیل ها پاسخ می دهد.
اگر نگران و مضطرب باشید که آنچه را که درخواست کرده اید دریافت نمی کنید ، این کار مثل این است که شما ایمیل دیگری به کائنات می زنید که رسیدگی به خواسته تان را متوقف می کند و تعجب می کنید که چرا آن را دریافت نمی کنید .
همیشه به یاد اشته باشید  کائنات مثل یک سرور اتوماتیک است که به همه خواسته ها پاسخ می دهد  پس با ابراز نگرانی فقط آن را از خود دور می کنید .
آرام باشید و بدانید آن را دریافت خواهید کرد .

 

آموزه های راز شماره پنج

شما قوی ترین آهنربا در تمام کائنات هستید.

بنابراین هر احساسی که امروز شما در درون خود دارید ، مقدار بیشتری از همان ها را به زندگی آینده خود جذب می کنید:

احساس نگرانی، نگرانی بیشتری را جذب می کند
اضطراب، اضطراب بیشتری را جذب می کند

شاد نبودن، غمگینی بیشتری را جذب می کند

نارضایتی، نارضایتی بیشتری را جذب می کند

لذت، لذت بیشتری را جذب می کند

شادی، شادی بیشتری را جذب می کند

آرامش، آرامش بیشتری را جذب می کند

شکرگزاری، موارد قابل شکرگزاری بیشتری را جذب می کند

مهربانی، مهربانی بیشتری را جذب می کند

احساس عشق، عشق بیشتری را جذب می کند

احساس ثروتمندی، ثروت بیشتری را جذب می کند

پس این یک کار درونی است.
شما برای این که جهان پیرامون خودتان را تغییر بدهید، تمام کاری که لازم است انجام بدهید این است که احساس درونی خودتون رو تغییر بدید.

روش آسونیه مگه نه؟ همین حالا لذت رو احساس کنید…

 

آموزه های راز شماره شش

مهمترین مساله ای که می توانید در روند خلق در نظر بگیرید چیست؟

اینکه همانگونه که برای خود درخواست می کنید برای دیگران نیز درخواست کنید .

ساده ترین راه این است که برای همه درخواست کنید که خودتان را نیز شامل می شود، برای همه درخواست سلامتی کنید ، برای همه درخواست وفور نعمت کنید ، برای همه درخواست عشق کنید در نهایت تمام چیزهایی که برای دیگران درخواست می کنید به خودتان بازمی گردد.

 

آموزه های راز شماره هفت

همه ما تو هر لحظه ای از زندگیمون در حال جذبیم !
بعضی وقتا فکر می کنیم که این قانون جذب کار نمی کنه و ما اون چیزی رو که می خوایم نداریم….در همون لحظه قانون جذب به این افکار شما جواب می ده و نداشتن خواسته هاتونو جذب می کنه…این قانون همون لحظه هم داره  کار می کنه!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *